sep 22 23 24 25 26 27 28 29 30 okt 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 nov 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 dets 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 jaan 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 veeb 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 mär 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 apr 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Mai 1
    Piletiinfo
    Tasuta
    Sobib lastele
    Märksõnad: Sakala Keskus
     
    Viljandi 736
    Tule tähista Viljandi sünnipäeva Turu tänaval!

    Laupäev, 14.09

    SPORDIHOOV
    Algusegakell 12.00

    12.00 Aeroobikatund kõigile
    Juhendab Malle Meiesaar
    13.00 Korvpall 3x3
    Viljandimaa lahtised meistrivõistlused 2019
    16.00 Viskevõistlused vanaisadele ja vanaemadele
    17.00 Minipinksi Miniturniir kõigile

    LASTEHOOV
    Algusega kell 12.00

    Loovtegevused
    Õuemängud
    Täpsusmängud
    Mõttemängud
    Fotonurk (avatud kell 12.00-15.00)


    VILMA MAJA AVATUD UKSED
    Algusega kell 14.00

    Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia Vilma majas ja õuealal on avatud töökojad, kus toimetavad väljaõppinud meistrid.

    SEPIKOJAS saab vaadata väikese asja sepistamist.
    PALGIKOJAS võib tutvuda puidu kasutamise võimalustega.
    VILLAKOJAS saab näha, kuidas villast valmib lõng ja tutvuda masinate tööga.
    BUTAFOORIA TÖÖKOJAS saab jälgida butafoorsete esemete valmistamist.

    NOORTEHOOV
    Algusega kell 14.00

    14.00-17.00 JK Tuleviku FIFA välkturniir
    Tõukeratta ja BMX mini jam
    DJ töötuba
    Mäng „Just Dance“
    Viljandi Noorte Tugila isiksusetestid
    Euroopa suurim kleepsunäitus „Släp!“

    AKADEEMIA PERFONKSIPÄEV
    Algusegakell 14.00

    TÜVKA etenduskunstide osakonna tudengite performance`id linnaruumis. Tudengid otsivad "laetud" kohti ning suhestuvad nendega tegevuslikult.

    KULTUURIPROGRAMM LAVAL
    14.00 linnapea Madis Timpsoni ja Viljandi Linnavolikogu esimehe Helir Valdor Seederi tervitus
    14.10 Kammerorkester „Kaki“. Valmiera, Läti
    15.00 FACE Moe- ja tantsukool; Tantsukool Maerobic
    16.00 Viljandi Muusikakool
    17.00 Pange Poisid
    18.00 „Viljandi südames!“ Ruslan Trochynsky, Rute Trochynsky, Paul Neitsov

    20.00
    "Tõde ja õigus", Tartu Elektriteatri vabaõhukino

    Pühapäev, 15.09
    PIKALAUAPIDU TURU TÄNAVAL JÄÄB ÄRA