okt 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 nov 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 dets 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 jaan 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 veeb 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 mär 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 apr 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Mai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
     
    Konkurss-festivali ANNETEKODA 2019 finaal-esitlus kontsert

    Konkurss-festivali ANNETEKODA 2019 lõppesitlus-finaal

    Kutsume teid osa saama esmakordselt aset leidva konkurss-festivali ANNETEKODA 2019 FINAAL-ESITLUS KONTSERDIST
    11. oktoobril kell 18.00 uues Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia suures saalis, Tallinnas, Tatari tn 13.
     
    Annetekoda kutsus kõiki Eestimaa elanikke sõltumata vanusest esitlema oma loomingut ükskõik millisel erialal. Eelvoorud toimusid 19. juulist kuni 24. augustini erinevates kultuuriasutustes üle Eesti.
     
    Registreerus ligikaudu 100 annet, kelle seast žürii valis finaalesitlusele 22 säravat talenti. 
     
    FINALISTIDE SEAS ON:

    SAAREMAA eelvoorust:
    Malle Ige
    – püstjala koomik 66 a.
    Merily Porovart – luuletaja-filosoof-laulja 25 a.
    Karoliine Vaher – kantrilaulja 12 a.

    LÄÄNE-VIRUMAA eelvoorust:
    Rasmus Villem Lood
    – laulja 9 a.
    Annalisa Kesküla – võimleja 13 a.

    RAPLAMAA eelvoorust:
    Kert Vahtre
    – flöödimängija 12 a.

    PÄRNUMAA eelvoorust:
    Maarit Juhkamsoo
    – laulja 13 a.

    HARJUMAA eelvoorust:
    Ukraina rahvamuusika ansambel
    Nadija Beljajeva
    – rahvalaulik 76 a. 
    Martina Schulz – kõhutantsija 15 a.
    Maarja-Liis Mõlder – luuletaja  24 a.
    Richard Džikia – trummar 15 a. 
    Sandra Üürike – laulja 11 a.
    Laura-Maria Hunt – laulja 11 a.
    Nikolai Maikin – peast arvutaja 8 a.
    Evelin Tanis – õhuakrobaat 12 a.

    IDA-VIRUMAA eelvoorust:
    Mirtel Põdra
    – laulja 15 a.
    Jääger-Nurgamaa pereansambel –
    Ave 35 a., Joonas 12 a., Marten 9 a., Anita 5 a., Aleks 5 a.
    Aleksandra Zahharova – tantsija 18 a.
    Emma Paula Krekker – laulja 7 a.
    Kristina Polov – laulja 12 a.

    VALGAMAA eelvoorust:
    Sirle Alemaa
    – laulja 33. a.
     
    Iga anne esitleb finaalis žüriile 3 minuti jooksul oma loomingut. 
    Žürii esimeheks on Annetekoda 2019 patroon ANNE VESKI.
    Külalisena on žüriisse palutud Venemaa rahvakunstnik Moskva Suure Teatri endine solist Juri Stadnik.
     
    Piletid 7-10€
     
    Lisainfo www.kultuurikoda.eu
     
    Annetekoda korraldab Eesti Kultuuri Koda ja Muusikute fond PLMF.
     
    Annetekoja toetajate seas on Selver, Irest Ehitus AS, Art Decor, Aariber OÜ-Devin Vesi, Odessa restoran, Nordic Hotel Forum,
    Eesti Kultuurkapitali ekspertgrupid ja paljud teised.