apr 23 24 25 26 27 28 29 30 Mai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 juuni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 juuli 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 aug 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 sep 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 okt 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 nov 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 dets 1
     
    XI Klavessiinifestival
    Apr 21, 2018
    XI Klavessiinifestivali pass
    Apr 24, 2018
    Marco Mencoboni (klavessiin, Itaalia)
    Apr 25, 2018
    Alina Rotaru (klavessiin), Darius Stabinskas (gamba)
    Apr 26, 2018
    E. Sviridov, A. Dmitrieva, I. Tarum
    Apr 28, 2018
    GALAKONTSERT
    XI Klavessiinifestival 21.-28. aprill 2018


    L 21.04.  18.00 Teaduste Akadeemia, Kohtu 6
    Nadja Lesaulnier (klavessiin, Prantsusmaa)
    http://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/kammermuusika/nadja-lesaulnier-klavessiin-prantsusmaa-223108/

    P 22.04.  17.00 Kadrioru loss, A. Weizenbergi 37
    Michael Borgstedet
    http://www.piletilevi.ee/est/piletid/kogupere/muusika-ja-teater/lossimuusika-jermaine-sprosse-240777/?&design=piletilevi

    T 24.04. 18.00 Kadrioru loss, A. Weizenbergi 37
    Marco Mencoboni (klavessiin, Itaalia)

    K 25.04. 18.00 Suurgildi hoone, Pikk 17
    Alina Rotaru (klavessiin, Rumeenia), Darius Stabinskas (viola da gamba, Leedu)

    N 26.04. 18.00 Teaduste Akadeemia, Kohtu 6
    Evgeni Sviridov, Anna Dmitrieva (viiulid, Venemaa), Imbi Tarum (klavessiin, Eesti)

    R 27.04. 19.00 Mustpeade Maja, Pikk 26
    Pierre Hantai (klavessiin, Prantsusmaa)
    http://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/kammermuusika/pierre-hantai-klavessiin-prantsusmaa-223112/

    L 28.04. 18.00 Mustpeade Maja, Pikk 26
    Ene Nael, Kristiina Are, Saale Fischer, Julia Ageyeva Hess (klavessiin)
    Indrek Vau (trompet), Helis Naeris (sopran), Ivo Posti (kontratenor), Anna-Liisa Eller (kannel), Kaari Uus (viola da gamba)
    Kuva kaardil